/
/
מורה על הבר
ביתא. לוגו

מורה על הבר

אין לי מה ללבוש! סטיילינג למורים

ביתא מחנכים שמחים להזמין אתכם ואתכן לסדרת אירועי 'מורה על הבר':
אנשי חינוך ירושלמים? בואו עם חבר, חברה או עם בן או בת הזוג לערב מרענן שאפשר לדבר בו על הנושאים שהכי מעניינים אתכם, אבל הם לא בהכרח פדגוגיה.

מפגש ראשון בסדרה: אין לי מה ללבוש! סטיילינג למורים עם אשת החינוך והסטייליסטית שלי בן עטיה, שתדבר על דימוי עצמי, על לבוש בסטייל גם כשהקהל הוא ילדים קטנים, איך להרגיש בנוח גם אחרי 6 שעות עמידה על הרגליים ואיך אפשר להספיק להתארגן בבוקר ועדיין להספיק לשיעור הראשון.

 

> משקה ראשון עלינו!
>> להזכירכם, כל מפגשי התוכן שלנו מזכים בשעות צבירה לגמול השתלמות במסגרת 'השתלמות חדרי המורים בסטודיו של ביתא'.

כל הפרטים

14/12/2021

למה אנחנו מתכוונים:

מעבר לתוכן הרב שאנחנו עסוקים בו סביב עולם ההוראה – הדיסיפלינות השונות, שלבי החינוך, מערכי השיעור והמוטיבציות של התלמידים שלנו (ובכולם אנו עוסקים במסגרת המפגשים בסטודיו של ביתא), יש עוד נושאים רבים שמעסיקים אנשי חינוך ורצינו שיהיה מקום לדבר גם עליהם! לשם כך נוצרה סדרת מפגשי מורה על הבר, מרחב קהילתי מזמין באווירה קצת אחרת. המפגשים יעסקו סטיילינג למורים, בסוגיית המורה שהוא הורה בעצמו, בתלוש השכר שלנו ועוד. יש לך רעיונות לנושאים נוספים, למישהו נהדר שכדאי להזמין להרצאה או להעביר תוכן בעצמך? נשמח לשמוע!
במסגרת השתלמות חדרי המורים בסטודיו של ביתא, ניתן לצרוך את כל התכנים של ביתא מחנכים – מפגשי אונליין בסטודיו, מפגשים פיזיים במרחב העבודה, השתתפות בסיורים וגם הגעה למפגשי מורה על הבר – ולאסוף שעות מצטברות עד ל30 שעות לצורך קבלת גמול השתלמות שיוכר לכם במרכז פסגה ירושלים. כל מה שצריך הוא להרשם לפני ובמהלך המפגש!
כן! תוכלו להזמין מה שתרצו- קפה חם, שתיה קלה או בירה. לגבי כל השאר אנחנו לא לוקחים אחריות… המקום כשר חלבי.

טופס הרשמה

הכניסה לפי תנאי התו הירוק

לשאלות: מיכל michal@btm.org.il